0.5

Внесення аміаку

Азот можна назвати одним із основних компонентів, що сприяють росту і розвитку усіх рослин. Його головним завданням вважається синтез білків, без яких неможлива життєдіяльність будь-яких організмів. При цьому газ становить близько 18% від загальної маси рослини. Якщо даного елемента недостатньо, то це може уповільнити зростання культури, послабити розвиток пагонів і кореневої системи. Тому послуги внесення аміаку (ціна в Україні) стають все більш популярними.

На сьогоднішній день спостерігається значне зниження родючості ґрунтів і якості врожаю. На це вплинуло погіршення економічного становища всієї системи сучасного сільського господарства. Тому агровиробники піднімають постійно питання про те, як же поліпшити врожайність і чим замінити азот у ґрунті.

Переваги використання безводного аміаку:

Внесення аміаку

На 35% дешевше, ніж тверді азотні добрива

Істотна економія на зниженні витрат праці і витрат ПММ

Безводний аміак – головне добриво під будь-які культури (передпосівна культивація, зяблева оранка, підживлення просапних культур)

Сповільнюється ріст і розвиток бур’янів

В шарі грунту безводний аміак розподіляється більш рівномірно

Впливає на підвищення врожайності та якість зерна

Особливості безводного аміаку

Внесення безводного аміаку (Україна) багато хто вважає одним з найвигідніших рішень даного питання. Оскільки саме дана речовина допоможе максимально збільшити швидкість росту і розвитку, підвищити родючість землі, збільшити і поліпшити врожайність.

Безводний аміак на 82% складається з азоту, тому його відносять до категорії азотних рідких добрив. Даний засіб, що не має кольору, здатний закипати на повітрі і випаровуватися, а під час потрапляння в ґрунт, він стає газом. Ціни на послуги внесення аміаку недорого дозволять використовувати його постійно. Адже застосування такого виду добрива обійдеться споживачеві набагато дешевше на відміну від твердих аналогів. При цьому в процесі їх виготовлення немає потреби в спеціальних цехах.

Важливо врахувати, що даний препарат вноситься в ґрунт за допомогою спеціального обладнання. Адже поверхневе внесення рідкого добрива забороняється, оскільки воно швидко випарується і не принесе ніякої користі.

Поширені запитання
по внесенню безводного аміаку

Технологія внесення аміаку

Безводний аміак (внесення) можна використовувати в різних ситуаціях: для підгодівлі просапних рослин, в якості головного добрива в період передпосівної культивації, в процесі зяблевої оранки.

Слід пам’ятати, що робота з таким засобом вимагає дотримання певних правил безпеки, оскільки його пари можуть спричинити подразнення слизових дихальних шляхів, очей, а також викликати задуху і кашель.

Багато хто віддає перевагу саме рідкому азотному добриву (дешево), адже воно володіє наступними плюсами:

Це дуже ефективний препарат (недорого), який забезпечує рівномірне внесення, а також робить доступними активні речовини для рослин. Компанія «Агротайм» пропонує послуги внесення аміаку дешево. Ціни вас приємно здивують!

Якщо Ви бажаєте отримати детальну консультацію або замовити певну продукцію, звертайтесь за телефонами:

095-523-81-99, 067 302 20 05  Сергій Анатолійович — буду радий Вас почути!

ЗАМОВИТИ

Безкоштовна консультація / Замовлення
095-523-81-99 / 067 302 20 05

залиште повідомлення і ми з вами звяжемось:

Форма замовлення

Ви замовили:
На площу:
Необхідно:
У тарі по:
Загальна вартість:

Ваше ім'я:
Телефон:
Email:
Адреса доставки:
Спосіб доставки:

Форма замовлення

Ваше ім'я:
Телефон:
Email:
Адреса доставки:
Спосіб доставки:

Гумат калію:
Кiлькiсть лiтрiв:
Вибiр тари:

Замовити