0.5

Субстрат торф’яний

Субстрат торф'яний (20 л.)

Торфяной субстрат (20 л.)

Доставка по Україні:
Нова Пошта
Ін-Тайм
Delivery Auto
Meest Express
Адресна доставка

Оплата:
Готівкою (після отримання товару)
Банківський переказ коштів

25 грн./л.

Субстрат торф'яний (80 л.)

Торфяной субстрат (80 л.)

Доставка по Україні:
Нова Пошта
Ін-Тайм
Delivery Auto
Meest Express
Адресна доставка

Оплата:
Готівкою (після отримання товару)
Банківський переказ коштів

55 грн./л.

Субстрат торф'яний (200 л.)

Торфяной субстрат (200 л.)

Доставка по Україні:
Нова Пошта
Ін-Тайм
Delivery Auto
Meest Express
Адресна доставка

Оплата:
Готівкою (після отримання товару)
Банківський переказ коштів

95 грн./л.

Сфагновий верховий торф вважається доволі вигідним видом торфу, на відміну від перехідного чи низинного. В ньому поєднується максимальна пористість (біля 95%) та вологоємність. При цьому оптимальний вміст вологи для повноцінного росту рослин становить до 85% від маси. А близько 50% обсягу пір заповнено повітрям, що являється важливим фактором для нормального розвитку кореневої системи. Недорого купити субстрат торф’яний в Україні на сьогоднішній день дуже просто, адже багато компаній пропонують таку специфічну продукцію.

Екологічність

Якість

Індивідуальний підхід

Переваги торф’яного субстрату

Дана речовина відрізняється оптимальними властивостями (водоутримуючі, водно-повітряні), які сприяють створенню підходящих умов для швидкого розвитку і росту будь-якої рослини, а також кореневого середовища. Із верхового торфу виготовляють спеціальні субстрати, які ідеально підходять для вирощування різних вимогливих культур (огірок, салат).

Така органічна порода має унікальну стійку структуру, котра довгий період не підвладна дії мікробіологічного розкладання. Тому її можна використовувати більше 3 років, не турбуючись про зміни її структури. За даними експертів, грунт, виготовлений з верхового торфу, буде зберігати протягом кількох років свої властивості, пухке складання, структуру і т. д. При цьому розробки нових площ дозволяють отримувати торф максимальної якості, що забезпечує і покращення якості субстратів. Хоча ціна на даний продукт весь час підвищується.

Така субстанція виготовляється по італійській технології, при цьому вона розкислена до рН 5-5,5 з добавками NPK(азот, калій, фосфор) в оптимальному процентному співвідношенні. Це ідеальне органічне добриво, яке використовують в теплицях та садово-городніх територіях з ціллю вирощування квітів, овочів та фруктів.

Використання новітніх технологій при виготовленні

Субстрат торф'яний

Збалансований комплекс мікроелементів

Екологічно чистий і стабільно однорідний склад

Торфяной субстрат

Оптимальність для теплиць і парників

 Умови використання

Живильний грунт розфасовують с спеціальні двохшарові мішки. При цьому їхня внутрішня сторона чорного кольору, що збереже продукт від дії сонячних променів. Щоб отримати якісний та результативний врожай, обов’язково потрібен надійний субстрат, а також підтримання оптимального мікроклімату і експлуатація агротехніки. Субстрат торф’яний, ціни на який в різних постачальників відрізняються, повинен бути якісним, при цьому важливо дотримуватись правил їх підготовки та використання. Адже в поточному сезоні виникли деякі проблеми, пов’язані з оцінкою агрохімічних показників.

Спеціалісти дійшли висновку, що всі питання виникали в результаті неправильного використання органічного добрива, а також не дотримання мікроклімату, неправильної технології вирощування. Тому керівництво вирішило, що при укладанні договору між споживачем і постачальником слід вказувати вимоги до замовленого продукту, час посадки, а також обумовлювати культуру, яку будуть вирощувати на цьому живильному ґрунті. Важливо перед використання провірити якість продукції та провести оцінку на тест-культурі.

Компанія «Агротайм» пропонує якісний субстрат торф’яний купити з доставкою по вигідній ціні.

Якщо Ви бажаєте отримати детальну консультацію або замовити певну продукцію, звертайтесь за телефонами:

097-11-76-109, 050-74-49-410 Людмила Миколаївна – буду рада Вас почути!

Безкоштовна консультація / Замовлення
095-523-81-99 / 067 302 20 05

залиште повідомлення і ми з вами звяжемось:

Форма замовлення

Ви замовили:
На площу:
Необхідно:
У тарі по:
Загальна вартість:

Ваше ім'я:
Телефон:
Email:
Адреса доставки:
Спосіб доставки:

Форма замовлення

Ваше ім'я:
Телефон:
Email:
Адреса доставки:
Спосіб доставки:

Гумат калію:
Кiлькiсть лiтрiв:
Вибiр тари:

Замовити