Warning: Use of undefined constant g_rashod - assumed 'g_rashod' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/agroti00/agrotime.in.ua/www/wp-content/themes/arcade-basic/page-templates/page-cat-tovar.php on line 24
0.5

Стимулятор росту «Живус»

Живус

Купити стимулятор росту Живус
Стимулятор росту Живус

500 г/1 га
Масова частка солей гуминовых кислот: 90 г/л
Масова частка солей фульвокислот: 30 г/л

Об’єм:

10 л.

100 л.

1000 л.

Ціна:

97 грн./л.

95 грн./л.

90 грн./л.

Знижка 5%

При замовленні стимулятора від 300 літрів – доставка безкоштовна.

Стимулятор росту «Живус» на основі гумату калію «Агротайм»

«Живус» – унікальний стимулятор росту, який якісно підживлює рослини та в декілька разів підвищує урожайність. З його допомогою прискорюється розвиток міцної кореневої системи, а також підвищується здатність рослин протистояти хворобам, засушливим та холодним погодним умовам.

«Живус» працює саме на рослину, допомагає їй краще розвиватися та генерувати додаткову енергію для зростання. Завдяки цьому ви отримуєте якісний урожай.

Особливість стимулятора росту «Живус» в тому, що він є природним донором. Тобто, всі поживні речовини є органічними, їх виділяють з низинного торфу.

Препарат необхідний для управління процесами формування та росту рослини, її розвитку. Стимулятор допомагає при дефіциті поживних речовин, насичуючи рослину необхідними мікроелементами. Також з його допомогою рослини будуть більш стресостійкими

Переваги стимулятора росту «Живус»:

1

Абсолютна не токсичність

2

Безпечність

3

Перевіряється в лабораторних умовах

4

Має сертифікати якості

Головні особливості «Живус»

Збалансовані елементи. Унікальний склад препарату – це правильно і збалансовано поєднані мікроелементи. Формула для їх поєднання була розроблена німецькими фахівцями і працює саме на підживлення рослини на всіх етапах її дозрівання.

Сумісність з іншими добривами. Препарат «Живус» можна поєднувати майже з усіма агрохімікатами та добривами, адже його рівень pH близький до нейтрального.

Хелати. Щоб рослина могла краще засвоювати мікроелементи, в цьому препараті вони були хелатовані. Як результат – агрокультури легше поглинають всі елементи.

Амінокислоти. Вони – особливе джерело енергії, котре потрібне для поліпшеного росту рослин, кращого поглинання всіх необхідних для них мікроелементів.

Стимулятори росту. Унікальний склад препарату передбачає наявність в ньому біостимуляторів. Це елементи з природних речовин, завдяки яким активуються природні біологічні процеси і краще проходять такі фізіологічні процеси, як ріст рослин та їх дозрівання.

Унікальний по своєму складу стимулятор росту «Живус» – сильно концентрований препарат. Концентрація в декілька разів вище, ніж в інших добривах. Саме тому в літрі стимулятора набагато більше активних речовин, ніж в кристалічних добривах. І саме це сприяє позитивному впливові на рослину, сприянню її росту та розвитку.

Якщо ви хочете отримати детальну консультацію або
замовити певну продукцію, звертайтеся за телефонами:

  (097) 038-80-55

  (050) 917-71-50

Або залишайте заявку, заповнивши форму нижче.

  Форма замовлення

   Ви замовили:

   На площу:

   Необхідно:

   У тарі по:

   Загальна вартість:

   Ваше ім'я:

   Телефон:

   Email:

   Адреса доставки:

   Спосіб доставки:

   Форма замовлення

    Ваше ім'я:

    Телефон:

    Email:

    Адреса доставки:

    Спосіб доставки:

    Гумат калію:

    Кiлькiсть лiтрiв:

    Вибiр тари:

    Форма замовлення

     Ваше ім'я:

     Телефон:

     Email:

     Адреса доставки:

     Ваше замовлення:

     Кількість літрів:

     Доставка: