Гумат калію торф’яний – урожай завжди живий

Гумат калію – це висококонцентроване біологічне добриво, вироблене з екологічної сировини природного походження – низинного торфу.

Гумат калію збалансований із макро- і мікроелементів з високим вмістом чистих гумінових і фульвових кислот, фосфору, азоту, живої мікрофлори. Цей унікальний комплекс стимулює і регулює ріст та розвиток рослини. Як транспортуюча речовина він також оздоровлює ґрунт і допомагає рослині найбільш ефективно засвоювати всі поживні елементи.

Виробництво

1

Органо-мінеральне добриво Гумат калію, отримане з низинного торфу, має високу фізіологічну рухливість, а за складом і властивостями найближче до існуючих в ґрунтах. Торф’яні шари не піддаються такій багатовіковій трансформації, як вугільні. Схема показує, що Гумати, вироблені з бурого вугілля, містять від 5 до 10 відсотків гумінових кислот, в той час як в низинному торфі їх зміст складає 10-20%. З малюнка також видно, що добрива, вироблені з леонардиту, перевершують Гумат калію по гуміновим кислотам, але при цьому вони перевершують його і за ціною. При цьому (що дуже важливо) Гуміфілд з леонардиту – препарат однокомпонентний, в ньому тільки солі гумінових і фульвових кислот. Гумат калію з низинного торфу крім 10-20% зазначених кислот (гумінових – 84 г / л, фульвових – 10 г / л) збагачений ще азотом, калієм і фосфором, в його склад додані хелатні мікродобрива, цинк, бор, кобальт, молібден, також він містить активну мікрофлору. Все це дозволяє використовувати гумати з низинного торфу на будь-яких культурах, вони виробляються в Україні і за ціною доступні будь-якому фермеру.

Родовища низинного торфу віддалені від джерел різних забруднень. Аналіз його підтверджує, що вміст забруднюючих речовин відповідає українським і міжнародним вимогам.

Обробка посадкового матеріалу

2

Обробляючи посадковий матеріал Гумат калієм, можна збільшити схожість і енергію проростання насіння, посприяти формуванню потужної кореневої системи у насіння, бульб, цибулин і живців. Крім цього, підвищується стійкість рослин до несприятливих факторів середовища, різних захворювань і насіннєвих інфекцій. Максимальний ефект спостерігається при спільному використанні Гумат калію і протруйника. Норма застосування – 300 г / т.

Обробка по вегетації

Підживлення рослин препаратом в період вегетації дозволяє значно прискорити процес фотосинтезу, забезпечити інтенсивний розвиток листкової поверхні і більшого числа репродуктивних органів.

Аграрії, які провели першу позакореневу обробку озимих (зокрема, пшениці), вже побачили результати відновлення після дуже складної перезимівлі – насадження піднялися, вирівнялися, культура набула характерного для здорової рослини насиченого зеленого кольору. Завдяки підгодівлі збільшується швидкість росту і вихід товарної біомаси, а також зменшується час дозрівання.

Для кожної культури розроблено оптимальні схеми внесення препарату і рекомендації. Виробники нагадують фермерам про те, як важливо, наприклад, враховувати такий фактор, як температурний режим. При 24ºС і вище рослина не встигає увібрати в себе весь комплекс поживних речовин і запустити механізм дії Гумат калію.

Зазвичай рекомендується провести 2-3 обприскування за сезон в дозі 0,4 л/га в найважливіші фази розвитку рослини і закладки майбутнього врожаю.

Покращене мінеральне живлення

4

Речовина відповідає за стимуляцію розвитку кореневища, регуляцію кореневого та позакореневого підживлення. Поліпшує проникнення різноманітних корисних компонентів з ґрунту в рослину, підвищує коефіцієнт використання мінеральних добрив. При цьому гуміновий препарат змінює проникність клітинних мембран, максимально підвищує активність всіх ферментів, збільшує швидкість процесів фізіологічних і біохімічних, стимулює процеси дихання, синтезу білків і вуглеводів. Гумат калію торф’яний в рідкому стані – це фізіологічно активне добриво, котре діє на клітинному рівні.

Захист рослин

5

Застосування Гумат калію рідкого торф’яного допомагає рослинам побороти заморозки, посуху, а також знизити хімічне навантаження при обробці пестицидами. Калійні гумати вважаються неспецифічними активаторами імунної системи. В результаті внесення підвищується стійкість рослин в стресових умовах.

Відновлення родючості ґрунтів

6

Щоб елементів живлення було вдосталь, необхідно закладати всі рослинні залишки назад в ґрунт. В результаті такої обробки відбувається активізація діяльності ґрунтових мікроорганізмів. За рахунок стимуляції ґрунтової мікрофлори проводиться швидша гуміфікація рослинних залишків, збільшується вміст доступних елементів мінерального живлення, гумусу. Поліпшуються фізико-хімічні властивості ґрунту, його структура, а також тепловий, водний і газовий обмін. Розроблено ряд методик для правильного застосування препарату. Велика частина біомаси повністю перегниває до наступного вегетативного сезону. Рекомендована норма – 1,5-2 л / га

Отримання якісної та екологічно безпечної продукції

 

Під впливом Гумат калію збільшується вміст крохмалю, клейковини, масла і цукру, що призводить до поліпшення якості врожаю. Він пов’язує в ґрунті важкі метали, радіонукліди, отрутохімікати і запобігає їх надходженню в рослини. Застосування препарату зі зменшеною дозою мінеральних добрив значно знижує вміст нітратів. Все це дозволяє отримати фактично чисту і екологічно безпечну продукцію.

Економія

8

Гумат калію рідкий торф’яний дозволяє мінімізувати витрати на виробництво сільськогосподарської продукції. Тільки на внесення мінеральних добрив економляться значні кошти – за рахунок Гумату можливе зниження дози внесення азотних добрив до 50%. Застосування препарату призводить до покращення врожайності, особливо в несприятливих кліматичних умовах.

Географія застосування

9

Гумат калію рідкий торф’яний давно і успішно застосовується у всіх регіонах України, в різних природно-кліматичних зонах, на різних ґрунтах і культурах. Сотні господарств випробували це органо-мінеральне добриво на своїх землях і стали постійними клієнтами фірми-виробника ТОВ «АгроТайм» протягом уже 14 років. Препарат зареєстрований і має сертифікат відповідності.

10

 

 

 

Форма замовлення

  Ви замовили:

  На площу:

  Необхідно:

  У тарі по:

  Загальна вартість:

  Ваше ім'я:

  Телефон:

  Email:

  Адреса доставки:

  Спосіб доставки:

  Форма замовлення

   Ваше ім'я:

   Телефон:

   Email:

   Адреса доставки:

   Спосіб доставки:

   Гумат калію:

   Кiлькiсть лiтрiв:

   Вибiр тари:

   Форма замовлення

    Ваше ім'я:

    Телефон:

    Email:

    Адреса доставки:

    Ваше замовлення:

    Кількість літрів:

    Доставка: