Відгуки

1. Гумат калію торф’яний – урожай завжди живий

Обробляючи посадковий матеріал Гумат калієм, можна збільшити схожість і енергію проростання насіння, посприяти формуванню потужної кореневої системи у насіння, бульб, цибулин і живців. Крім цього, підвищується стійкість рослин до несприятливих факторів середовища, різних захворювань і насіннєвих інфекцій. Максимальний ефект спостерігається при спільному використанні Гумат калію і протруйника. Норма застосування - 300 г / т. Детальніше

Гумат калію – це висококонцентроване біологічне добриво, вироблене з екологічної сировини природного походження – низинного торфу.

Гумат калію збалансований із макро- і мікроелементів з високим вмістом чистих гумінових і фульвових кислот, фосфору, азоту, живої мікрофлори. Цей унікальний комплекс стимулює і регулює ріст та розвиток рослини. Як транспортуюча речовина він також оздоровлює ґрунт і допомагає рослині найбільш ефективно засвоювати всі поживні елементи.

Виробництво

1

Органо-мінеральне добриво Гумат калію, отримане з низинного торфу, має високу фізіологічну рухливість, а за складом і властивостями найближче до існуючих в ґрунтах. Торф’яні шари не піддаються такій багатовіковій трансформації, як вугільні. Схема показує, що Гумати, вироблені з бурого вугілля, містять від 5 до 10 відсотків гумінових кислот, в той час як в низинному торфі їх зміст складає 10-20%. З малюнка також видно, що добрива, вироблені з леонардиту, перевершують Гумат калію по гуміновим кислотам, але при цьому вони перевершують його і за ціною. При цьому (що дуже важливо) Гуміфілд з леонардиту – препарат однокомпонентний, в ньому тільки солі гумінових і фульвових кислот. Гумат калію з низинного торфу крім 10-20% зазначених кислот (гумінових – 84 г / л, фульвових – 10 г / л) збагачений ще азотом, калієм і фосфором, в його склад додані хелатні мікродобрива, цинк, бор, кобальт, молібден, також він містить активну мікрофлору. Все це дозволяє використовувати гумати з низинного торфу на будь-яких культурах, вони виробляються в Україні і за ціною доступні будь-якому фермеру.

Родовища низинного торфу віддалені від джерел різних забруднень. Аналіз його підтверджує, що вміст забруднюючих речовин відповідає українським і міжнародним вимогам.

Обробка посадкового матеріалу

2

Обробляючи посадковий матеріал Гумат калієм, можна збільшити схожість і енергію проростання насіння, посприяти формуванню потужної кореневої системи у насіння, бульб, цибулин і живців. Крім цього, підвищується стійкість рослин до несприятливих факторів середовища, різних захворювань і насіннєвих інфекцій. Максимальний ефект спостерігається при спільному використанні Гумат калію і протруйника. Норма застосування – 300 г / т.

Обробка по вегетації

Підживлення рослин препаратом в період вегетації дозволяє значно прискорити процес фотосинтезу, забезпечити інтенсивний розвиток листкової поверхні і більшого числа репродуктивних органів.

Аграрії, які провели першу позакореневу обробку озимих (зокрема, пшениці), вже побачили результати відновлення після дуже складної перезимівлі – насадження піднялися, вирівнялися, культура набула характерного для здорової рослини насиченого зеленого кольору. Завдяки підгодівлі збільшується швидкість росту і вихід товарної біомаси, а також зменшується час дозрівання.

Для кожної культури розроблено оптимальні схеми внесення препарату і рекомендації. Виробники нагадують фермерам про те, як важливо, наприклад, враховувати такий фактор, як температурний режим. При 24ºС і вище рослина не встигає увібрати в себе весь комплекс поживних речовин і запустити механізм дії Гумат калію.

Зазвичай рекомендується провести 2-3 обприскування за сезон в дозі 0,4 л/га в найважливіші фази розвитку рослини і закладки майбутнього врожаю.

Покращене мінеральне живлення

4

Речовина відповідає за стимуляцію розвитку кореневища, регуляцію кореневого та позакореневого підживлення. Поліпшує проникнення різноманітних корисних компонентів з ґрунту в рослину, підвищує коефіцієнт використання мінеральних добрив. При цьому гуміновий препарат змінює проникність клітинних мембран, максимально підвищує активність всіх ферментів, збільшує швидкість процесів фізіологічних і біохімічних, стимулює процеси дихання, синтезу білків і вуглеводів. Гумат калію торф’яний в рідкому стані – це фізіологічно активне добриво, котре діє на клітинному рівні.

Захист рослин

5

Застосування Гумат калію рідкого торф’яного допомагає рослинам побороти заморозки, посуху, а також знизити хімічне навантаження при обробці пестицидами. Калійні гумати вважаються неспецифічними активаторами імунної системи. В результаті внесення підвищується стійкість рослин в стресових умовах.

Відновлення родючості ґрунтів

6

Щоб елементів живлення було вдосталь, необхідно закладати всі рослинні залишки назад в ґрунт. В результаті такої обробки відбувається активізація діяльності ґрунтових мікроорганізмів. За рахунок стимуляції ґрунтової мікрофлори проводиться швидша гуміфікація рослинних залишків, збільшується вміст доступних елементів мінерального живлення, гумусу. Поліпшуються фізико-хімічні властивості ґрунту, його структура, а також тепловий, водний і газовий обмін. Розроблено ряд методик для правильного застосування препарату. Велика частина біомаси повністю перегниває до наступного вегетативного сезону. Рекомендована норма – 1,5-2 л / га

Отримання якісної та екологічно безпечної продукції

 

Під впливом Гумат калію збільшується вміст крохмалю, клейковини, масла і цукру, що призводить до поліпшення якості врожаю. Він пов’язує в ґрунті важкі метали, радіонукліди, отрутохімікати і запобігає їх надходженню в рослини. Застосування препарату зі зменшеною дозою мінеральних добрив значно знижує вміст нітратів. Все це дозволяє отримати фактично чисту і екологічно безпечну продукцію.

Економія

8

Гумат калію рідкий торф’яний дозволяє мінімізувати витрати на виробництво сільськогосподарської продукції. Тільки на внесення мінеральних добрив економляться значні кошти – за рахунок Гумату можливе зниження дози внесення азотних добрив до 50%. Застосування препарату призводить до покращення врожайності, особливо в несприятливих кліматичних умовах.

Географія застосування

9

Гумат калію рідкий торф’яний давно і успішно застосовується у всіх регіонах України, в різних природно-кліматичних зонах, на різних ґрунтах і культурах. Сотні господарств випробували це органо-мінеральне добриво на своїх землях і стали постійними клієнтами фірми-виробника ТОВ «АгроТайм» протягом уже 14 років. Препарат зареєстрований і має сертифікат відповідності.

10

 

 

 

Приховати

2. Три роки гарного доходу

Надзвичайно несприятливі погодні умови весняної посівної, коли майже тримісячна посуха тримала в напрузі аграріїв, які ризикнули сіяти озимі під дуже неоптимістичні прогнози, сьогодні показали свої результати. Хтось підраховує збитки, але більшість посівів все-таки мають шанс на життя. А при грамотній технології виходжування - і на гідний урожай. Зараз дуже важливо правильно підібрати композицію мінерального, азотного і органічного харчування, оптимізувати терміни і норми його внесення, не упустити критичні фази виходу з зими і розвитку рослини. «Не спати», як каже Микола Леонідович Глух, керівник фермерського господарства в Немирівському районі Вінницької області. Детальніше

Надзвичайно несприятливі погодні умови весняної посівної, коли майже тримісячна посуха тримала в напрузі аграріїв, які ризикнули сіяти озимі під дуже неоптимістичні прогнози, сьогодні показали свої результати. Хтось підраховує збитки, але більшість посівів все-таки мають шанс на життя. А при грамотній технології виходжування – і на гідний урожай. Зараз дуже важливо правильно підібрати композицію мінерального, азотного і органічного харчування, оптимізувати терміни і норми його внесення, не упустити критичні фази виходу з зими і розвитку рослини. «Не спати», як каже Микола Леонідович Глух, керівник фермерського господарства в Немирівському районі Вінницької області.впатрьб

– Миколо Леонідовичу, «яке насіння, такий і плід». Змінити хід розвитку врожаю, як у плюс, так і в мінус, можна вже з вибору посівного матеріалу і правильної його підготовки. Тому не «спите» Ви, напевно, з вересня?

– Озима пшениця завжди була у нас основною культурою. Ярий ячмінь і соя – на додаток. Насіння беремо не нижче першої-другої репродукції, еліта для нас дорогувато. А далі застосовуємо відпрацьовані, а також перевірені часом і результатом технології. Тому що втратити можна ще до посіву. Уже три роки при протравленні насіння обов’язково вносимо Гумат калію в пропорції 300 грамів на тонну посівного матеріалу. Виробник українська фірма «Агро Тайм». Дешево, але дуже ефективно. Головний аргумент – це те, що під його впливом у сільськогосподарської рослини формується додаткове кореневище. Довжина проростків може збільшитися на чверть, а маса – наполовину. При цьому обробка насіння гуматом калію гарантує зниження рівня патогенної насіннєвої інфекції та зменшує ураження озимих зернових різними формами кореневої гнилі. Значить, і зимівля буде більш успішною. Наші посіви благополучно впоралися з недостатньою кількістю вологи восени минулого року.

Під час мерзлоталого періоду ми внесли мінеральні добрива. Дозу їх не зменшували. Вносимо за технологією, хоча з досвіду знаю, що якщо вчасно і грамотно обробляти гуматами, то відсотків на тридцять можна заощадити.

– Зараз пшениця входить в фазу кущіння, коли закладається фундамент врожаю. Ще можна підтягнути ослаблені рослини, вирівняти посіви. На цій стадії також дуже важливе харчування, фосфор, магній, цинк, сірка і так далі.

– Основною ознакою калійного голодування вважається світла облямівка по всій поверхні листа. А от пожовтіння рослини починається з верхівки листка і далі продовжується вниз між жилок до черешка. Випустиш цю фазу, вважай, теж відсотків 10 втратиш. На цьому етапі треба дати потужний потік азоту і гуміново-фульгових кислот в суміші з мікроелементами. Як тільки встановиться температурний режим 10-15 градусів, ми відразу ж підключаємо Гумат калію, як оперативну допомогу. Він містить необхідні мікроелементи, кислоти, органічні сполуки. Взагалі обробляємо в баковій суміші із захисними препаратами для рослин рази три-чотири за літо. Це дворазова обробка в виді обприскування під час фази кущіння (початку виходу в трубку) і цвітіння (початку молочної стиглості). Цей препарат дуже потужний антидепресант при застосуванні ЗЗР, знижує показники опіків рослин і фітотоксичну дію гербіцидів. При цьому ми аналізували врожайність протягом усіх трьох років роботи з Гуматом калію. Вона збільшувалася значно. До цього ми працювали з тими ж самими засобами захисту рослин, але без застосування препарату фірми-виробника «Агро Тайм». Результат значний – 15-20% надбавки до врожаю є. На ячмені і пшениці менше 65 центнерів не збирали.

– Це на зернових. Цікаво, що дала Вам соя в минулому році. На цій культурі багато аграріїв «погоріли» майже в прямому сенсі слова.авпапрть

– Так, минулий сезон перевірку нам влаштував. У нас врожайність на сої була 23 центнера, більше не змогли взяти. Але з нормальним вмістом протеїну. Хорошим урожаєм можна вважати 30-35. А по області було і 8-10 центнерів. Я переконався ще раз в правильному виборі стратегії і препарату. При обприскуванні вносили 350-400 грамів на гектар в критичні фази розвитку. Результат видно практично на 4-5 день. Листя, що на зернових, що на сої, значно поліпшуються, візуально можна оцінити стан рослини по їх насиченому темно-зеленого кольору. Відразу обробляли все поле, тому не контролювали. Ціна на Гумат калію, що радує, можна сказати не виросла, залишилася на рівні минулого року, там плюс зовсім невеликий. Результат без всяких «але» себе виправдовує. Ґрунти у нас суглинні, не надто родючі, просто так на них хороший урожай не візьмеш. Чим гірші показники ґрунтів, тим більше їм необхідно азотне живлення. Тому таке органічне добриво дуже нам підходить.

– Зараз дуже багато пропозицій як мінеральної, так і органічної підгодівлі.

– У мене співпраця з фірмою-виробником Гумат калію «Агро Тайм» почалася з Інтернету. Я сам шукав методику поліпшення врожайності. Подивився, зацікавився, вийшов безпосередньо на директора. Сподобався сам продукт. Пробувати почали на пшениці, ячмені, а вже потім перейшли і на сою. Сподобався і підхід до співпраці. Перше враження таке, що люди зацікавлені не стільки продати свій продукт, скільки побачити результат саме на моєму полі. Такий ось партнерський підхід. Це консультації у всіх тонкощах, оперативність, компетентність. А якщо відразу правильним шляхом пішов, то хороший продукт не зіпсуєш.

Джерело – agrarnik.com

Приховати

3. Аналітики попереджають, аграрії готуються

Аналітики попереджають, що і сезон 2016 року буде надзвичайно несприятливим за сукупністю як кліматичних, так і економічних факторів. За сукупністю ознак його можна очікувати критично маловодним. Звичайно, вплинути на метеорологічну ситуацію ми не можемо, але докласти максимум зусиль для мінімізації втрат повинні. Таким чином, питання правильного вибору культур і всієї стратегії буде дуже актуальним. Фахівці прогнозують цього року гарний урожай на зернобобових культурах. Детальніше

Протягом минулого року ми приділяли багато уваги органо-мінеральним добривам та їх ролі в технологічному процесі вирощування різних культур. Збирали і пропагували практичний досвід господарств з різних природно-кліматичних регіонів з урахуванням тих ризиків, в яких працюють аграрії по всій Україні. Багато писали про Гумат калію, як про силу швидкого реагування при реанімації ослаблених озимих посівів. Аналітики попереджають, що і сезон 2016 року буде надзвичайно несприятливим за сукупністю як кліматичних, так і економічних факторів. За сукупністю ознак його можна очікувати критично маловодним. Звичайно, вплинути на метеорологічну ситуацію ми не можемо, але докласти максимум зусиль для мінімізації втрат повинні. Таким чином, питання правильного вибору культур і всієї стратегії буде дуже актуальним. Фахівці прогнозують цього року гарний урожай на зернобобових культурах.

Тому ми звернулися в фермерське господарство «Оріана» Кіровоградської області. Юрій Миколайович Мороз вже багато років займається вирощуванням сої.Агротайм1

– Юрію Миколайовичу, це культура, як відомо, вимоглива. Для хорошого врожаю їй потрібно чисте поле, своєчасне застосування гербіциду і в два-три рази більше поживних речовин, ніж зерновим культурам. Враховуючи те, що землі, як за складом, так і по рельєфу, у Вашому районі не найкращі, то витрати, ймовірно, чималі?

– Зараз час такий складний, що все доводиться рахувати до копійки, шукати ту саму грань між розумною ціною і нормальною якістю. Кілька років тому я спробував працювати з гуматом калію нашого українського виробника фірми «АгроТайм». З тих пір він мій і «економіст», і страховка. Адже можна «зрізатись» на самому початку, наприклад, купивши неякісне насіння, тому я використовую свої і обробляю їх гуматом калію в комплексі зі стимулятором росту, що містить бульбочкові бактерії. Уже на старті гарантовано підвищується енергія проростання і схожість на 5-15% і знижується ризик розвитку захворювань, особливо кореневих інфекцій. Робочий розчин роблю з розрахунку 0,5 л препарату на 10 л води. Гумат калію – це як ліки. Але застосовувати його потрібно грамотно. Один знайомий фермер при обробці насіння інокулянтами і гуматом додав ще й прилипач. Самі розумієте, що вийшло, тому краще консультуватися з виробником. А це не складно, коли той сам зацікавлений в довгостроковому співробітництві.

– Подальшу стратегію вибираєте в залежності від ситуації? Скільки, наприклад, вносите мінеральних добрив? З гуматом калію на них теж можна економити.

– Зараз продають вже готові робочі розчини КАС 32 з додаванням мікроелементів. Але я беру КАС і додаю гумат калію самостійно. Так надійніше, точно знаєш концентрацію, не потрапиш на підробку. На 100 літрів КАС 32 додаю 2 літри гумата калію. Це найкраща інвестиція, яку можна використовувати зараз. Результат помітний вже протягом п’яти днів після обробки. Якщо внести просто гумат калію, то ефект теж буде, але не той, який можна отримати в комбінації. Треба дати потужний поштовх азоту і гуміново-фульговим кислотам в суміші з мікроелементами.

– Тонна КАС 32 обходиться в 6-7 тисяч гривень. 1 літр КАС буде коштувати 6,50 грн. Якщо взяти літр карбамідно-аміачної селітри і додати гумат калію, ціна буде в районі 20-30 гривень. Каністру того ж самого розчину можуть запропонувати за 50-60 гривень. Навіть якщо в ній така ж концентрація, то ціна набагато вище. Тому розчин можна зробити самому і бути впевненим в якості, при цьому зекономити в значній мірі.

Агротайм2– З гуматами працювати мені сподобалося. Вони і не дорогі, і результативні. Якщо прибавка врожаю буде навіть всього півцентнера, а витратиш на неї гривень 100, то це вже 400-540 гривень надбавки. Сто гектарів – сорок тисяч.

– У цьому році ситуація з озимими культурами буде критична, особливо по ріпаку. Щось доведеться пересівати, щось терміново реанімувати. Стояли Ви колись перед таким вибором?

– Так. У 2014 році так склалося, що у мене соя дуже погано зійшла. Відсотків, напевно, 20 від того, що я посіяв. Я за голову хапався, не знав, що робити. І пересіяти вже не було можливості. Рятував практично безнадійну ситуацію. Тричі обприскали гуматом калію з мінеральними добривами. Перший раз вніс, коли з’явилася пара справжніх листочків, в суміші з карбамідом і гербіцидом. Друга хвиля десь перед цвітінням – також бакова суміш. Третю обробку провів, коли обпав цвіт і зав’язувалися боби. Думаю, саме цим я витягнув сою. І вона ще дала порівняно непоганий результат. Працював я з гуматами і раніше, але чотирнадцятий рік мене остаточно повернув в їх сторону.

– 2015-й виявився також не менше складним. Все літо без дощів.

– У минулому році соя мене радувала, тільки на початковому етапі трохи підвела, але після першого обприскування піднялася. Урожай показала середній. В окрузі ж у когось було двадцять центнерів, десять, а подекуди і по п’ять виходило. Засуха особливо позначилася в період наливання. Зав’язь начебто і почала набирати масу, але потім спека так дала (у нас, принаймні), що боби почали самостійно скидатися. У знайомого було велике поле, посіви добре стартували (не знаю, обробляв чимось чи ні), але бобів було дуже мало, і в результаті у нього по 5 центнерів вийшло. Але я все-таки свої 16 взяв. Упевнений, що мої посіви витягнув саме гумат калію. В середньому він забезпечує прибавку на сої від 10 до 35%. Його дія тим помітніше, чим менш сприятливі умови землеробства. Це дуже важливо саме для України, велика частина якої розташована в зонах ризикованого землеробства. На цей рік я вже придбав стратегічний запас, три дні тому привезли. Беру більш концентрований. Я його вже знаю, пристосувався, розбавляю один до двох. Це абсолютно безбаластний продукт, добре розчинний, сумісний з іншими препаратами, легко входить в будь-яку технологію.Агротайм3

– А закладали досвідчені ділянки, якось експериментували?

– Хотів провести порівняльні посіви, але чотирнадцятий рік показав і без досвідчених ділянок виключну дію гумат калію в найтяжких умовах (спочатку погані сходження, потім спека). Вже через кілька днів візуально видно було, як листочки стають більш насиченого кольору, зникає блідість та жовтизна. Дня три-чотири – і препарат активно працює, на очах відновлює життєві сили, дає хороший старт рослині. Першу обробку проводжу в фазу утворення 2-3-х справжніх листків. Друге обприскування в період стеблування – початку бутонізації. І останнє – на початку цвітіння даю 0,5 літра на гектар. Помітив, що рослини не страждають фузаріозом та іншими захворюваннями, збільшується число бічних пагонів і кількість бобів.

– Чи впливає якось гумат калію на якість продукту?

– Екологічно він абсолютно безпечний. Що дуже важливо, коли я почав обробляти посіви, збільшився вміст протеїну. Гумат однозначно позитивно впливає на цей показник. Закупник і переробник бере якісний товар. Вміст протеїну має бути не менше 33-35%. Може вирости великий урожай, але по показниками не відповідати стандартам, і за хорошою ціною його не здаси. Гумати калію я беру завжди у безпосереднього виробника, телефонуючи йому, або роблю замовлення на сайті (ціна «не кусається», а ефект дуже хороший). Співпрацюємо без посередників, завжди можна отримати консультацію: обговорити скільки, коли, як вносити, для якої саме культури підходить, які чинники впливають на результат. На сайті викладені матеріали, сертифікати, інформація про акції та знижки, тому не виникає сумнівів.

Зараз господарства вже провели моніторинг стану посівів озимих, склали технологічні карти системи їх відновлення і захисту після перезимівлі. Швидше за все, врожайність буде нижчою середньостатистичної. Але сценарій ще можна змінити за рахунок зростурегулюючих органо-мінеральних добрив з початком весняної вегетації. У цьому можуть допомогти і фахівці компанії «АгроТайм», телефонуйте, заходьте на сайт.

Приховати

4. Розмова з директором

Жовтень доходить кінця. А разом з ним доходить кінця і осіння посівна кампанія. У всіх областях України, але особливо, південних - Одеса, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя також - вона проходить в складних погодних умовах. Тут ґрунтова посуха триває вже майже 3 місяці і за ступенем жорсткості досягає критерію стихійного агрометеорологічного явища. Оптимальні терміни упущені, а локальні дощі запасів продуктивної вологи практично не дали. Детальніше

5. Корисні властивості гуматів

Гумат калію - це і добриво, і провідник добрив, і антистрес одночасно. Від гуматов можна багато взяти і використовувати їх сильні сторони. Гумат добре сумісний з багатьма засобами захисту рослин. Ми його використовуємо на всіх культурах при кожній обробці гербіцидами, фунгіцидами, інсектицидами. Оброблені гуматами рослини більш стійкі. Додавання в бакові суміші гумінових препаратів дозволяє вирішити відразу кілька завдань. Вони підсилюють дію ЗЗР з одного боку, допомагають рослині подолати хімічний стрес і продовжити нормальну вегетацію. Детальніше

6. Весняний обробіток гуматом калію

У минулому випуску «Аграрника» своїм досвідом застосування гуматів калію української компанії-виробника «Агротайм» поділилися керівники фермерського господарства Бойко з Кіровоградщини та приватного підприємства «Левін-Агро» з Одеської області. Кого-кого, а цих фахівців в ефективності гумінових добрив переконувати не доводиться. Вони не один рік використовують цей препарат на всіх своїх культурах, отримуючи екологічно чисту і якісну продукцію. Тема виявилася цікавою для тих, хто шукає нові шляхи підвищення ефективності і рентабельності своїх господарств. Детальніше

7. Використання гумату калію

Сьогодні українським аграріям важко навіть передбачити, наскільки витратною для них буде стартуюча посівна цього року. Але весна прийшла, і сіяти треба. На тлі шокових цін на пальне, добрива, засоби захисту рослин навіть самого консервативного фермера економічний розрахунок змушує йти від звично витратних технологій. Детальніше

8. Використання гумату в осінній період

В Україні збирання зернових культур практично завершується. Підводяться підсумки, робляться висновки. Паралельно йде підготовка нового сезону. Початкові прогнози аграріїв щодо низького врожаю пшениці, на щастя, не підтвердилися. Хоча вони і з побоюванням стежили за розвитком посівів, оскільки перезимовка пройшла не найкращим чином. Ослаблені озимі на початку року потребували підгодівлі і захисту. А економічна ситуація в країні ставила під сумнів можливість внесення добрив і засобів захисту в повному обсязі. Детальніше

9. Гумат в ролі деструктору стерні

Стан грунту - це не тільки агрохімічна оцінка, а й мікробіологічний контроль за формуванням та функціонуванням мікробного ценозу як одного з чутливих діагностичних критеріїв оцінки родючості грунту. Адже мікробні групи формуються на певному агрофоні, і будь-яке хіміко-техногенне навантаження грунту може супроводжуватися змінами його структурно-функціональних особливостей, збідненням видового складу, зниженням або випадінням із ценозу агрономічно корисних груп мікроорганізмів. У цьому випадку мікробіологічне діагностування грунту дає можливість визначати реакцію окремих популяцій мікроорганізмів на несприятливі умови та обгрунтувати доцільність усіх заходів, спрямованих на відтворення грунтової родючості. Детальніше

10. Корисні функції гумату

Цінове замішання в цьому році багатьох фермерів підштовхнуло до пошуку і вивчення нових, по крайній мірі, для їх конкретних господарств, підходів і технологій. Вчитися, перебудовуватися доводиться швидко. Пошук прийомів, які б дали оптимальне співвідношення ціни витрат на продукт землеробства і якості цього продукту, - чи не головна тема посівної нинішнього року. На цьому тлі гумінові добрива стали знахідкою для тих, хто шукав такий шлях, і перевіреною підмогою для тих, хто з гуматами працює давно і успішно. Детальніше

Форма замовлення

    Ви замовили:

    На площу:

    Необхідно:

    У тарі по:

    Загальна вартість:

    Ваше ім'я:

    Телефон:

    Email:

    Адреса доставки:

    Спосіб доставки:

    Форма замовлення

      Ваше ім'я:

      Телефон:

      Email:

      Адреса доставки:

      Спосіб доставки:

      Гумат калію:

      Кiлькiсть лiтрiв:

      Вибiр тари:

      Форма замовлення

        Ваше ім'я:

        Телефон:

        Email:

        Адреса доставки:

        Ваше замовлення:

        Кількість літрів:

        Доставка: