Рекомендації щодо застосуванная гумату калію торф’яного рідкого для зернових культур

Обробляти зернові культури добривом такого типу, як гумат калій, слід ще перед посівом. При цьому можна використовувати три варіанти внесення препарату:

 • Інкрустування перед посівом, застосовуючи виключно гумат;
 • Обробка насіння з використанням не тільки гумат калію, а й протруйника;
 • Протруювання с / г культури в поєднанні з ефіроцеллюлозними прилипачами (Водосорбент, ЕПОС, ЕПОК, ЕПОЛ та ін.).

Технологія обробки

Якщо використовувати перший варіант, то потрібно взяти 200 г препарату і розвести його у воді (9л). Таким розчином можна обробити 1 т насіння перед посівом. У другому і третьому випадку слід взяти 200 г речовини і розвести в бакових сумішах. Обробляється насіння стандартним способом.

Важливо врахувати, що в деяких випадках (під час протруювання ряду мілкозернових рослин) знадобиться близько 20 л речовини, у якій розводять близько 400 г гумат калію. Щоб обробити насіння, використовують спеціальне серійне обладнання.

За твердженнями досвідчених фахівців, доцільно обробляти даним препаратом насіння озимини, в результаті чого зміцнюється коренева система, а міцні сходи з’являються вчасно. Адже це запорука успішної зимівлі с / г культур, вони будуть більш морозостійкими і зможуть впоратися з будь-якою негодою.

Ще одним плюсом такої технології є мінімізація розвитку патогенної насіннєвої інфекції і враження кореневої системи гниллю. Ярові зернові, оброблені розчином, швидко зійдуть ранньою весною, будуть захищені від різних шкідників, а також стануть більш стійкими в несприятливих умовах.

Пшеницю, ячмінь, жито і овес слід обприскувати позакореневим способом під час вегетації, це допоможе в значній мірі додати врожайності. При цьому спостерігається збільшення вмісту клейковини практично на 5%.

Спосіб збільшення врожайності

Як показує практика, таким способом можна не тільки збільшити урожай, але і поліпшити його якість. Після такої обробки загальна надбавка – 6 центнерів зерна з 1 гектара. При цьому врожайність кукурудзи збільшилася в середньому на 10 ц з 1 га. Гумат калію сприяє швидкому сходженню рису (на 2-3 доби), а сама рослина набуває більш насиченого темно-зеленого кольору. Врожайність збільшиться також. Важливо пам’ятати, що таке добриво захищає рослини від різних захворювань.

Даний засіб можна використовувати в поєднанні з пестицидами. При цьому обробляти ґрунт можна звичайними обприскувальними пристроями (на невеликих площах – за допомогою ранцевого ручного обприскувача). З використанням гумат калію спостерігається зниження обпалених культур, а також мінімізується фітотоксичний вплив гербіцидів.

Форма замовлення

  Ви замовили:

  На площу:

  Необхідно:

  У тарі по:

  Загальна вартість:

  Ваше ім'я:

  Телефон:

  Email:

  Адреса доставки:

  Спосіб доставки:

  Форма замовлення

   Ваше ім'я:

   Телефон:

   Email:

   Адреса доставки:

   Спосіб доставки:

   Гумат калію:

   Кiлькiсть лiтрiв:

   Вибiр тари:

   Форма замовлення

    Ваше ім'я:

    Телефон:

    Email:

    Адреса доставки:

    Ваше замовлення:

    Кількість літрів:

    Доставка: