Агротайм пропонує вашій увазі комплексний гуміновий концентрований препарат широкого спектру дії «Гумат Калію»

Вироблений на основі біологічно активних речовин, у ньому вдало поєднуються макроелементи і мікроелементи, вітаміни, гумінові кислоти, біостимулятори та інші фізіологічно активні компоненти. Комплексний склад препарату, що включає в себе компоненти різного типу дії (NPK, мікроелементи, гумати, мікрофлора) визначає широту спектру застосування препарату як добриво, стимулятор росту, біофунгіцид.

Багато десятиліть значенню надавали тільки мінеральним добривам, що на певному етапі дозволило істотно підвищити врожайність, але, при цьому, вміст органічної речовини в грунті істотно знижувався, порушувався баланс ґрунтових мікроорганізмів.

Зловживання мінеральними добривами і повна відсутність уваги до органічної частини грунту та його мікрофлорі призвело в кінцевому підсумку до екологічної катастрофи: врожайність знизилася і істотно погіршилася екологічна чистота сільськогосподарської продукції (підвищення вмісту нітратів, нітритів, фосфатів, сульфатів, важких металів.). Більшою мірою дана проблема ускладнилася у зв’язку з великомасштабним застосуванням різних пестицидів. Різке зниження вмісту в грунті органічних сполук і грунтових мікроорганізмів погіршило її адсорбційні властивості, фізико-хімічну структуру, здатність утримувати вологу, розчини мінеральних солей та ін. Тому велика частина мінеральних добрив легко вимивається ґрунтовими водами, вносячи їх у загальну водну артерію землі, і тим самим, забруднюючи води річок, озер і т.д. Таким чином, коефіцієнт корисної дії дорогих мінеральних добрив невисокий.

Для вирішення даної проблеми Компанія Агротайм пропонує застосування комплексного органічного добрива «Гумату Калію», розробленого на основі витяжки з торфу, до складу якого крім гумінових речовин входять вуглеводи, амінокислоти, фульвокислоти, вітаміни, макроелементи і мікроелементи, мікрофлора, які, з одного боку, дозволяють отримувати безпечну, якісну продукцію, а, з іншого боку, оздоровлювати грунт, покращувати його структуру, регулювати вміст у ньому фізіологічно активних елементів, гумусових поживних речовин, відновлюючи тим самим природну родючість сільськогосподарських угідь. Крім того, органічне добриво «Гумат Калію» активізує життєдіяльність різних груп мікроорганізмів, що сприятливо впливають на ріст і розвиток рослин. Органічне добриво «Гумат Калію» бере участь у формуванні структури грунту, стимулює ріст рослин, акумулює вміст вологи в грунті, переносить основні поживні елементи, і особливо мікроелементи, вибірково сорбує важкі метали і радіонукліди, що дозволяє отримувати екологічно чисту сільгосппродукцію.

Застосування органічного добрива «Гумату Калію» дозволяє зменшити дозу внесення мінеральних добрив на 50%. Органічне добриво «Гумат Калію» має здатність підвищувати неспецифічну стійкість рослин до різних несприятливих умов середовища.

Обприскування листя розчином «Гумату Калію» запобігає зараженню рослин вірусними і грибковими захворюваннями. Добриво «Гумат Калію» послаблює або нейтралізує генотоксичні і мутагенні ефекти гербіцидів і інсектицидів. Зменшує токсичність ароматичних вуглеводнів (антрацену і бензопірену).

Польові випробування Агротайм показали, що застосування органічного добрива «Гумату Калію» дозволяє: суттєво підвищити врожайність; практично на два тижні скоротити терміни дозрівання сільгосппродукції; знизити в сільгосппродукції вміст нітратів в 10-30 разів і радіонуклідів в 2-3 рази; підвищити вміст фосфору, протеїну, крохмалю, метіоніну, вуглеводів (цукор, глюкоза); поліпшити структуру грунту, підвищити її газопроникність і водопроникність; дотримуватися в грунті необхідну пропорцію складу мінеральних і біологічних поживних речовин. Органічне добриво «Гумат Калію» є добривом пролонгованої дії і може використовуватися на всіх сільськогосподарських культурах. Позитивна дія добрива «Гумату Калію» на рослини виражається в стимуляції проростання насіння, виживання проростків, посилення утворення коренів, стимуляції дихальних процесів, фотосинтезу і прискоренню розвитку, що і призводить до збільшення продуктивності рослин. Органічне добриво «Гумат Калію» сприятливо впливає і на якість рослинної продукції. Під його впливом у рослинах зростає вміст вітамінів С, каротину, рибофлавіну і ніацину. Залежно від культури приріст становить від 25 до 100%.

Збільшується також вміст білка, крохмалю, нуклеїнових кислот і цукрів. Підвищення врожайності при польових випробуваннях склало: яра пшениця — 15-25%; морква, кормовий буряк — 90%; кукурудза — 50-70%; ріпак — 50%; редис — 70%; рання капуста — 29-35%; буряк столовий — 90%; бавовник — 8-13%; виноград — 80-90%; цукрові буряки — 98%; томати в закритому грунті до 150%.

Чудові результати дають внесення органічного добрива «Гумат Калію» під плодово-ягідні чагарники та дерева, а саме: підвищується облиствленість і величина річних приростів пагонів, поліпшується вкорінення живців, збільшується інтенсивність цвітіння і зав’язування плодів, різко знижується падалиця, поліпшуються смакові якості плодів та їх зберігання в період зберігання. Досить доцільно внесення органічного добрива «Гумат Калію» восени під багаторічні та озимі культури. Це сприяє значному підвищенню зимостійкості зимуючих рослин і швидкому їх розвитку навесні. Систематичне використання органічного добрива «Гумату Калію» неухильно підвищує родючість грунту, що при правильній агротехніці забезпечує отримання стабільних і високих врожаїв.

Склад:

— Макроелементи і мікроелементи (азот, фосфор, калій, магній, кальцій, сірка, залізо, бор, марганець, молібден, мідь, цинк, кобальт);

— Біоактивні гумати;

— Амінокислоти;

— Вітаміни;

— Ферменти;

— Широкий спектр корисних грунтових мікроорганізмів.

Принцип дії:

1) підвищується інтенсивність процесів дихання, фотосинтезу і водообміну в системі рослина-грунт; росте концентрація хлорофілу і аскорбінової кислоти в тканинах рослин, особливо в початкові фази розвитку.

2) прискорюється білковий обмін, що супроводжується посиленням росту рослин, зниженням вмісту нітратів у готовій продукції та покращенням її якості;

3) змінюється фосфорний обмін — збільшується кількість фосфорорганічних сполук, що беруть участь в реакціях переносу і трансформації енергії, в результаті в рослині посилюється синтез ДНК, РНК і цукрів;

4) збільшується кількість незамінних амінокислот;

5) посилюється коренева система рослин, що призводить до поліпшення умов харчування і супроводжується активізацією росту надземної частини рослини.

Сприяє:

— Поліпшенню схожості насіння і прискорення дозрівання рослин;

— Підвищення ефективності використання макроелементів і мікроелементів з внесених у грунт мінеральних добрив (дозволяє зменшити кількість внесених у грунт мінеральних добрив від 10- 50% залежно від стану грунтів, зберігши врожайність на рівні стандартних норм внесення мінеральних добрив);

— Підвищенню врожайності овочів;

— Поліпшення якості с/г продукції (збільшення вмісту вітамінів, цукрів, крохмалю, клейковини, білків, зниженню кількості надлишкових нітратів);

— Підвищенню стійкості до несприятливих факторів зовнішнього середовища (посуха, заморозки, захворювання тощо);

— Збільшення термінів зберігання с/г продукції;

Спосіб застосування — позакореневого підживлення (обприскування листової поверхні)

Доза внесення – 0,3-0,4 л на 1 гектар при позакореневому підживленні. Препарат розводиться відстояною водою 250-300 л.

Час позакореневої обробки — початкові і критичні фази розвитку рослин, стресові умови (застосування ЗЗР, пересадка, заморозки, підвищене зволоження, град, посуха, хвороби і шкідники):

зернові — кущіння, початок колосіння;

картопля — повні сходи, бутонізація — початок цвітіння;

багаторічні трави — початок відростання;

кукурудза – 3-5 листків, подальша через 10-15 днів;

соняшник – 2-3 справжніх листа, початок утворення кошики;

капуста — через 3 дні після висадки, 5 листків, початок зав’язування качана;

томати (відкритий і закритий грунт) – 2-3 листа, через 7 днів після висадки, на початку цвітіння 1, 2, 3 кистей;

баклажани, перець (відкритий і закритий грунт) — через 7 днів після висадки, початок цвітіння, наступні з інтервалом в 15-20 днів;

огірки, кабачки, кавуни, дині (відкритий і закритий грунт) – 2-3 справжніх листа, наступні обробки з інтервалом 15-20 днів;

морква – 3-4 листи, початок формування коренеплоду;

буряк – 5-7 листків, наступні обробки з інтервалом в 12-15 днів;

гречка – 3-4 справжніх листа, бутонізація — цвітіння;

суниця — початок відростання листя, початок утворення плодів;

плодові дерева — початок утворення плодів, наступні через 10-15 днів;

виноград — утворення плодів, наступні обробки з інтервалом в 15-20 днів.

зеленні культури, а також цибулю і часник — повні сходи, наступні обробки з інтервалом в 10-15 днів.

Протягом вегетаційного періоду ефективні 2-3 підгодівлі.

Найбільший ефект дають обробки у вечірні і ранні ранкові години, так як ефективність препарату може знижуватися при впливі інтенсивного сонячного випромінювання. Обов’язково хороше розпорошення, що забезпечує максимальне попадання розчину на листову поверхню.

Форма замовлення

  Ви замовили:

  На площу:

  Необхідно:

  У тарі по:

  Загальна вартість:

  Ваше ім'я:

  Телефон:

  Email:

  Адреса доставки:

  Спосіб доставки:

  Форма замовлення

   Ваше ім'я:

   Телефон:

   Email:

   Адреса доставки:

   Спосіб доставки:

   Гумат калію:

   Кiлькiсть лiтрiв:

   Вибiр тари:

   Форма замовлення

    Ваше ім'я:

    Телефон:

    Email:

    Адреса доставки:

    Ваше замовлення:

    Кількість літрів:

    Доставка: