Про безкоштовні консультації, небачені за врожайністю сорти та інші способи відносно чесного вилучення грошей у сільгоспвиробників

Фахівці аграрної промисловості, як і всі люди, люблять отримати щось безкоштовно, особливо, якщо на товар є попит.

На сьогоднішній день безліч торгових агентів, готових безкоштовно проконсультувати клієнта, бажаючи в майбутньому отримати від цього прибуток. Такий фахівець уміє швидко продати продукцію, оскільки відмінно розбирається в сучасних технологіях, а також і в психології. Але не завжди пропонований товар відповідає всім озвученим характеристикам, і це слід враховувати. Часто консультанти намагаються продати неякісні паливно-мастильні матеріали, насіння або захисні препарати.

Приклади фальсифікації

Коли аграріям одного з кооперативів довелося готувати ґрунт перед посадкою суниці, вони вирішили використовувати системний гербіцид з метою зменшення засміченості. Після консультації та рекомендації торгового агента вони придбали дешевий гербіцид (2,4 Д) і гліфосат. У підсумку препарат подіяв тільки на широколисті бур’яни, у той час як злакові залишилися недоторканими. А це означає, що був використаний фальсифікований гліфосат, і виявили даний факт навіть без проведення відповідних аналізів. На підробку вказували наступні показники:

  • Назва компанії на кришці ємності відрізняється від зазначеної компанії на етикетці;
  • Неоригінальна етикетка;
  • Невелика вага придбаної каністри з препаратом.

Важливо дуже уважно підбирати дану продукцію. А виявити недобросовісного торгового агента дуже просто. Насторожити має те, що він пропонує купити товар через посередників, які не є офіційними представниками. При цьому не потрібно купувати препарат невизначеного походження, тим більше, якщо він дуже дешево коштує.

Придбати фальсифікат можна і в інтернет-магазинах. При цьому інформаційні сучасні технології дозволяють працювати з величезною кількістю клієнтів. Якщо вам пропонують сорт ячменю, який має семирядний колос, та обіцяють максимальну врожайність рослини, то не варто цьому вірити. Така інформація розрахована на неграмотних агроспеціалістів. Для досвідчених агрономів в аферистів припасені інші факти:

  • Культуру можна сіяти близько 10 років, а стиглий продукт не втратить своїх якостей;
  • Ячмінь морозостійкий і стійкий до несприятливих кліматичних умов;
  • Рослина пройшло різні випробування;
  • Безкоштовна доставка та ін.

При цьому такий посівний матеріал оцінюють недорого, але не варто відразу ж його купувати. Для початку слід пошукати в Інтернеті ще інформацію про даний сорт, а також порадитися з іншими фахівцями.

Що примітно, досі діють такі ж правила торгівлі, що багато століть тому. Адже ще в давньоіндійських міфах, датованих 3 ст. до н. е., написано, що максимальний прибуток в торговельній галузі можна отримати, обманюючи при зважуванні і відмірюванні.

Купівля ПММ

Важливо також правильно вибрати паливно-мастильні матеріали, адже багато сільгоспвиробників страждає від неякісної продукції такого типу. Бували випадки, коли в супроводжуючій документації на паливо було зазначено практично на кубометр більше, ніж може вмістити ємність (за стандартом). А враховуючи те, що клієнт найчастіше оплачує ПММ вперед, повернути втрачені кошти буде практично неможливо.

Важливо врахувати, що з січня 2015 ставка фіксованого сільськогосподарського податку збільшилася в 3 рази.

Фото 2. Так званий ячмінь Dunkan: сходи і під час збирання. Урожайність – 27 ц/га.

Ячмінь Dunkan

Форма замовлення

    Ви замовили:

    На площу:

    Необхідно:

    У тарі по:

    Загальна вартість:

    Ваше ім'я:

    Телефон:

    Email:

    Адреса доставки:

    Спосіб доставки:

    Форма замовлення

      Ваше ім'я:

      Телефон:

      Email:

      Адреса доставки:

      Спосіб доставки:

      Гумат калію:

      Кiлькiсть лiтрiв:

      Вибiр тари:

      Форма замовлення

        Ваше ім'я:

        Телефон:

        Email:

        Адреса доставки:

        Ваше замовлення:

        Кількість літрів:

        Доставка: