Warning: Use of undefined constant g_rashod - assumed 'g_rashod' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/agroti00/agrotime.in.ua/www/wp-content/themes/arcade-basic/page-templates/page-cat-tovar.php on line 24
0.5

Протравлювач: обробка посівного матеріалу (зерна, насіння)

Гумат калію Посівний (10 л.)

Канистра гумат калію посівний 20л

Доставка по Україні:
Нова Пошта
Ін-Тайм
Delivery Auto
Meest Express
Адресна доставка

Оплата:
Готівкою (після отримання товару)
Банківський переказ коштів

75 грн./л.

Знижка 7%

Гумат калію Посівний (100 л.)

Канистра гумат калію посівний 1000л

Доставка по Україні:
Нова Пошта
Ін-Тайм
Delivery Auto
Meest Express
Адресна доставка

Оплата:
Готівкою (після отримання товару)
Банківський переказ коштів

70 грн./л.

Знижка 7%

Гумат калію Посівний (1200 л.)

Канистра гумат калію посівний 1000л

Доставка по Україні:
Нова Пошта
Ін-Тайм
Delivery Auto
Meest Express
Адресна доставка

Оплата:
Готівкою (після отримання товару)
Банківський переказ коштів

67,5 грн./л.

Знижка 7%
Посівний матеріал

Захист сільськогосподарських культур повинен починатися ще до висадки в ґрунт. Захищений посівний матеріал, потрапляючи в ґрунт, вже підготовлений до зустрічі з різноманітними мікроорганізмами і здатний вистояти під їх впливом. З початком обробки посівної багато сучасних аграріїв зіткнулися з проблемою надійного захисту своїх насаджень. Тому багато вирішуються купити гумат на посівматеріал, адже така речовина володіє унікальними властивостями.
Компанія «Агротайм» готова допомогти у вирішенні даного питання, адже саме у нас можна купити протравлювач, який захистить ваші посіви. Оскільки він максимально збільшить проростання і польову схожість посадженого зерна.

Обробка посівного матеріалу. Особливості гумінових добрив

Обробка посівів гуміновим добривом сприяє ефективному вирощуванню с/г культур і збільшенню врожайності. Хоч і обійдеться даний біостимулятор не дуже дешево, але використання його дуже скоро принесе свої плоди. Адже протравлювач володіє величезною кількістю переваг, які забезпечують:

Протравлювач

Запобігання виникненню нітратів

Купити гумат на посівматеріал

Максимальну стійкість до несприятливих погодних умов

Посівний матеріал обробка

Покращення якості плодів і т.д.

Посівматеріал

Екологічність врожаю

Посівний матеріал

Стимуляцію зростання

Осіння обробка посівного

Повноцінний розвиток кореневої системи

Препарати для обробки посівного матеріалу

Підвищення імунітету

В результаті осіння обробка посівного дозволить заощадити кошти на інші мінеральні добрива. Тому все більше аграріїв звертаються до нас за цим препаратом на основі натуральної сировини. Більшою мірою такий протравлювач на посів знадобиться сільськогосподарським культурам зі слаборозвиненим кореневищем, до яких відноситься картопля, яра пшениця, овес, просо, ячмінь, коноплі та ін. Купити посівматеріал, оброблений гуміновим препаратом, можна дуже просто, при цьому економити на цьому не варто.

Швидка і ефективна дія гумат калію

Уповільнене проростання насіння і погана схожість в результаті призведе до заростання бур’янами і різкого зниження врожайності. А обробка посівів озимих допоможе уникнути багатьох проблем при вирощуванні, захистивши їх і від різних захворювань, і від шкідників, і від бур’янів.

Препарати для обробки посівного матеріалу збагачені величезною кількістю поживних речовин, які потрапляють в рослини і покращують їх структуру. При цьому гумат сприяє швидкому надходженню в рослину з ґрунту вітамінів, амінокислот і інших не менш важливих елементів.

Як стверджують фахівці, обробка зерна ярого ячменю даною речовиною допомагає активізувати поглинання вологи і проростання насаджень, а також сформувати потужний корінь. А обробка насіння пшениці ярої посприяла покращенню врожайності на 20%, коріння рослини стали майже в 4 рази довшими. При цьому це дозволяє отримати до 4 ц зерна пшениці з 1 гектара.

Посівний матеріал, обробка якого проведена перед висадкою, вже насичений необхідними елементами, які прискорюють проходження фенофаз до 7 днів у люцерни, пшениці і кукурудзи. А в поєднанні з мінеральними добривами калійний гумат може збільшити врожайність кукурудзи на 12 ц з 1 гектара.

Також протравлювач на посівматеріал дозволить мінімізувати внесення калійних і азотних добрив практично на 30%. Залежно від виду рослини приріст може бути 25-100%, а це дуже серйозний результат. Оброблений посівматеріал містить збільшену кількість крохмалю, білків, нуклеїнових кислот, що сприятливо впливає на якість продукції.

Рекомендації по використанню (за типами сільськогосподарських культур)

Гумат калію рідкий на основі торфу, який містить калієві солі гумінових кислот (80 г на 1 л).

Пам’ятайте! Гумат калію можна використовувати з пестицидами в одній баковій суміші. Для обприскувачів рекомендується використовувати: 500-600 л на 1 га. Для обробки ґрунту перед посівом необхідно приготувати робочий розчин: 1 л рідкого препарату на 350-400 л води.

Особливості внесення

Рідкий калійний гумат на основі торфу є унікальним стимулюючим добривом, виготовленим на основі гумінових кислот. Даним препаратом обробляють посівний матеріал, а також використовують як підгодівлю під час вегетації.

Добриво підходить для роботи з наступними культурами:

Протравлювач на посівматеріал

Зернові

Купити протравлювач

Овочеві

Обробка зерна

Плодово-ягідні

Купити посівматеріал

Технічні

Купити гумат на осінню посівну

Квітково-декоративні

Також можливе використання для спортивних кортів або газонів. Гуміновий препарат прискорює ріст і розвиток насаджень, підвищуючи їх стійкість до посух і заморозків. Не варто забувати також про поліпшення і збільшення врожайності. Важливо зробити відповідний розчин з певною концентрацією: від 0,007 до 0,1% за основним складом.

Передпосівна обробка включає в себе замочування або протруювання посівного матеріалу, в вегетаційний період найкраще обприскувати або поливати с/г культури від 2 до 4 разів за 1 сезон. При цьому квітково-декоративні рослини треба обробляти кожні 2 тижні. Витрата добрива становить 0,4 л робочого розчину на 1 га.

Обробка посівів

Будьте обережні!

Працюючи з даним препаратом, слід використовувати рукавички, також треба обов’язково дотримуватися правил особистої гігієни до та після використання розчину. Після обробки – добре вимити і руки, і обличчя.

Допомога в екстреній ситуації

Якщо розчин потрапив на шкіру, слід промити забруднену ділянку водою з милом. Якщо рідина потрапила в очі, треба швидко промити їх великою кількістю чистої води. При потраплянні препарату в шлунок необхідно добре прополоскати рот, дати людині випити величезну кількість води та викликати блювоту.

Якщо людина погано себе почуває, краще всього звернутися за професійною медичною допомогою. При цьому гострі інтоксикації помічені не були.

Зберігати гумат калію треба в сухому місці, куди не потрапляють сонячні промені, при цьому далеко від продуктів харчування, кормів, ліки. Термін збереження препарату становить 2 роки. Категорія небезпеки – 4.

Поспішайте купити гумат на осінню посівну в компанії «Агротайм» за вигідними цінами!

Обробка насіння

Якщо ви хочете отримати детальну консультацію або
замовити певну продукцію, звертайтеся за телефонами:

  (097) 038-80-55

  (050) 917-71-50

Або залишайте заявку, заповнивши форму нижче.

  Форма замовлення

   Ви замовили:

   На площу:

   Необхідно:

   У тарі по:

   Загальна вартість:

   Ваше ім'я:

   Телефон:

   Email:

   Адреса доставки:

   Спосіб доставки:

   Форма замовлення

    Ваше ім'я:

    Телефон:

    Email:

    Адреса доставки:

    Спосіб доставки:

    Гумат калію:

    Кiлькiсть лiтрiв:

    Вибiр тари:

    Форма замовлення

     Ваше ім'я:

     Телефон:

     Email:

     Адреса доставки:

     Ваше замовлення:

     Кількість літрів:

     Доставка: