0.5

Розрахунок вартості

Вартiсть:

Гумат калію рідкий торф’яний

Гумат калію Універсальний

500 г/1 га
Масова частка солей гумінових кислот: 84 г/л
Масова частка солей фульвокислот: 10 г/л

20 л.

100 л.

1200 л.

75 грн./л.

70 грн./л.

67.5 грн./л.

Гумат калію Бор

500 г/1 га
Масова частка солей гумінових кислот: 84 г/л
Масова частка солей фульвокислот: 10 г/л
Вміст бору на 1 л – 25 г

20 л.

100 л.

1200 л.

95 грн./л.

90 грн./л.

87.5 грн./л.

Гумат калію Цинк

500 г/1 га
Масова частка солей гумінових кислот: 84 г/л
Масова частка солей фульвокислот: 10 г/л
Вміст цинку на 1 л – 17 г

20 л.

100 л.

1200 л.

95 грн./л.

90 грн./л.

87.5 грн./л.

Цілі використання гумату калія

Енергія проростання і схожості насіння збільшується на 30%

Значно підвищується стійкість до шкідників і стресів

Гумат калію рідкий торф'яний

Ефективність пестицидів і мінеральних добрив збільшується на 30%

Стимулюється зростання і розвиток рослин

Ефективна допомога рослинам у спеку і посуху

Гумат калия жидкий торфяной

Адаптогенна і антистресова допомога при використанні засобів захисту рослин

Чому наші клієнти довіряють нам

Виробництво

Ми є виробником продукції, що дозволяє запропонувати покупцям кращу ринкову ціну.

Обслуговування

Ми реалізуємо сертифіковану продукцію, купуючи яку ви отримуєте професійний супровід і консультації.

Доставка

Наявність продукції на складі. Своєчасна доставка товару в короткі терміни зручним для вас способом.

Сертифікат відповідності

В склад гумату калію входять гумінові речовини, які допомагають рослинам максимально засвоїти мінеральне живлення, зміцнюють імунну систему, збільшують вміст гумусу, покращують розвиток кореневої системи. Використовують препарат у вигляді водних розчинів: 0,5 л речовини на 250-300 л води. Купити гумат калію недорого в Україні на сьогоднішній день зовсім не важко, тому даний вид добрива такий популярний серед споживачів.

Значення гумат калію

Перед посівом насіння обробляють за допомогою замочування або протруєння, а підживлюють – обприскуючи або поливаючи рослину декілька разів на сезон (період вегетації). При цьому квітково-декоративні обробляють частіше – 1 раз на 2 тижні. Норма внесення гуматів калію становить 0,5 л/га.

Купити гумат калію, ціна якого стає все доступнішою пересічному сільгоспробітнику, Ви можете в «Агротайм». Гуміфілд сприяє розвитку с/г культури. В середньому врожайність зростає на 15-20%, а також покращуються показники якості готових продуктів (вміст білка, олійність, вміст цукру та ін.).

Рослини потребують поживних речовин (азот, фосфор, сірка, калій, мікроелементи, амінокислоти, вітаміни, ростові речовини), які потрапляють до них з гуміновими добривами.

Особливості дії

Така речовина доволі ефективна при боротьбі з хворобами на сільськогосподарських культурах. У випадку з ячменем та пшеницею зменшується ураження борошнистою росою практично в 3 рази, кореневої гнилі – на 70%, а фузаріозом та септоріазом – на 60-70%.

Обробивши соняшник гуміновим добривом, можна забезпечити зменшення ураження пероноспорозом майже в 1,5 раз, сухою гниллю кошиків в 1,6 рази, білої, сірої та попелястої гнилі – майже в 3 рази, вертіцелезом та іржею – близько в рази, а фімозом – в 1,8 разів.

Для кукурудзи результат буде таким: мінімальне пораження пухирчастою сажкою (зменшення на 30-40%), іржею (на 70%), гельмінтоспоріозом (в середньому на 50%). Оброблений овес буде менше уражений борошнистою росою, корончатою іржею та кореневою гниллю аж на 70%. Горох, в свою чергу, на 70% буде захищений від іржі та борошнистої роси.

Таким добривом можна обробляти також яблуню та виноград. Для дерева це забезпечить зменшення уражень паршею (на 40-60%), а виноград захистить від оїдіума, білої та сірої гнилизни, антрокноза і т. д.

Картоплю гумат калію збереже від всихання, парші, мокрої гнилі, макроспориоза та фітофторозу. Для цукрового буряка використання цього добрива дозволить зменшити пораження церкоспорозом, борошнистою росою, гниллю сердечка, іржею та ін.

Гумат калію: інструкція по застосуванню

Кожен аграрій хоче щорічно отримувати відмінний урожай зі своїх плантацій. Сучасні агротехнології дозволяють успішно вирощувати різні сільськогосподарські культури, незважаючи на метеорологічні умови певної місцевості.

Найпопулярнішим добривом на сьогоднішній день вважається гумат калію Вуксал універсальний рідкий. Це речовини природного походження, які абсолютно безпечні для навколишнього середовища. Отримати їх можна з витяжок торфу, рослинних залишків або гною. При цьому вони володіють відмінною стимулюючою дією.

Правила використання

Застосування гумінових препаратів допускається на всіх етапах розвитку і росту культур. При цьому використовують їх і самостійно, і в комплексі з іншими корисними речовинами, що забезпечує максимально високий коефіцієнт врожайності.

Порція добрива багато в чому залежить від виду рослини. Важливо врахувати, що однорічні насадження обробляють на початку їх росту, а ось багаторічні найкраще удобрювати після пересадки, оскільки коренева система їх в цей час буде пошкоджена. При цьому концентрація складу, яким обробляють насіння, значно відрізняється від концентрації, необхідної для удобрення способом обприскування.

Правильно підібрана доза сприяє швидкому проростанню, формуванню потужної кореневої системи, поліпшенню якості плодів і т. д.

Гумат калію купити дешево можна в нашій компанії. Ми пропонуємо якісне гумінове добриво по самій вигідній ціні!

Гумат калію рідкий торф'янийdPlm1SSS5y8


Якщо Ви бажаєте отримати детальну консультацію або замовити певну продукцію, звертайтесь за телефонами: 067-302-2005, 099-102-00-92 Сергій Анатолійович – буду радий Вас почути!


ЗАМОВИТИ

Безкоштовна консультація / Замовлення
095-523-81-99 / 067 302 20 05

залиште повідомлення і ми з вами звяжемось:

Форма замовлення

Ви замовили:
На площу:
Необхідно:
У тарі по:
Загальна вартість:

Ваше ім'я:
Телефон:
Email:
Адреса доставки:
Спосіб доставки:

Форма замовлення

Ваше ім'я:
Телефон:
Email:
Адреса доставки:
Спосіб доставки:

Гумат калію:
Кiлькiсть лiтрiв:
Вибiр тари:

Замовити