Гумат калію для озимих культур

На сьогоднішній день все більше аграріїв віддають перевагу гуміновим препаратам, оскільки вони приносять багато користі рослинам. Безліч досліджень показали, що гумати здатні підвищити морозостійкість озимих культур, а це дуже важливо.

Спеціальні засоби покращують ріст і розвиток, а також підвищують стійкість рослин до різних умов. При цьому вони допомагають швидко адаптуватися їм під час низьких температур.

Вплив морозної погоди на с/г культури

Чи зможе озимина перенести низькі температури, багато в чому залежить від її спадкової основи, але стійкість до морозів також залежить від сорту сільськогосподарської культури. Важливо врахувати, що лід може скупчуватися і в протопластах клітин, і в міжклітинному просторі. При цьому не завжди льодоутворення стає причиною загибелі рослини.

Слід пам’ятати, що привести до вимерзання можуть багато причин. Кристали льоду з’являються в міжклітинній частині при поступовому зменшенні температури і спочатку можуть не принести шкоди рослині. Але результати даного процесу бувають досить жалюгідними. Якщо температура знизилася досить швидко, то крижинки утворюється в клітинних протопластах, в результаті чого клітини з часом гинуть. Вимерзлі представники флори втратять тургор, а з їх м’ясистих тканин після відтавання буде витікати вода.

У тому випадку, якщо клітини не пошкоджені, то рослина може і не загинути. Основними факторами, які сприяють загибелі клітин рослини, є:

 • Пошкодження клітин кристалами льоду;
 • Сильне зневоднення;
 • Дуже тонкі структури клітин та ін.

При цьому зневоднені тканини легше переносять мороз, ніж ті, які насичені водою. Якщо льоду не спостерігається, але температура залишається все такою ж низькою, то рослина нормально переживе зиму.

Гумат калію – відмінний помічник!

Обробка гумат калієм дозволить взимку накопичити у вузлі кущення необхідний цукор, а це максимально підвищить концентрацію клітинного соку, а також підвищить стійкість до холоду і знизить температуру замерзання. У оброблених рослинах буде утворюватися менше льоду, тому загинути вони зможуть тільки при дуже великому холоді.

Цукор, який накопичився в с/г культурі в теплий період перед зимівлею, навесні допомагає їй повноцінно рости, забезпечуючи будівельними матеріалами та необхідною енергією.

Як правильно підготувати до перезимівлі?

Препарат Гумат калію містить у собі такі елементи, як молібден, цинк, кобальт, ванадій, мідь і т. д. Вузли кущіння і коренева система, оброблені таким засобом, будуть захищені від несприятливих кліматичних умов. Сільськогосподарські культури зможуть нормально перенести навіть найсильніші морози, оскільки проходять адаптацію. Живильні елементи, накопичені в період загартовування, зберігаються в цитоплазмі, клітинних органелах і соку.

У результаті обробки рослини гуміновим препаратом максимально підвищується його морозостійкість, що дозволяє пережити зиму без ушкоджень.

Компанія «Агротайм» пропонує якісний гумат калію, який містить необхідні амінокислоти, моно – і полісахариди, корисні мікроелементи. Ми хочемо допомогти вам зберегти майбутній урожай, тому пропонуємо надійний гуміновий препарат.

Форма замовлення

  Ви замовили:

  На площу:

  Необхідно:

  У тарі по:

  Загальна вартість:

  Ваше ім'я:

  Телефон:

  Email:

  Адреса доставки:

  Спосіб доставки:

  Форма замовлення

   Ваше ім'я:

   Телефон:

   Email:

   Адреса доставки:

   Спосіб доставки:

   Гумат калію:

   Кiлькiсть лiтрiв:

   Вибiр тари:

   Форма замовлення

    Ваше ім'я:

    Телефон:

    Email:

    Адреса доставки:

    Ваше замовлення:

    Кількість літрів:

    Доставка: