0.5

Деструктор стерні

КУЛЬТУРА НОРМА ВНЕСЕННЯ
Концентрація 1 Концентрація 2 Концентрація 3
Пшениця 3,5 л/га 2,5 л/га 1,5 л/га
Ячмінь 3,5 л/га 2,5 л/га 1,5 л/га
Соняшник 5,5 л/га 4 л/га 3 л/га
Кукурудза 5,5 л/га 4 л/га 3 л/га
Соя 4,5 л/га 3,5 л/га 2,5 л/га
ЦІНА 30 грн/л 40 грн/л 50 грн/л

Деструктор стерні

Сучасні аграрії в своїй діяльності стикаються з багатьма проблемами, вирішувати які часом дуже важко. Збільшити врожайність і отримати в результаті екологічно чистий продукт допоможе використання біодеструктора стерні. Це вигідний препарат виготовлений на основі речовин натурального походження. Застосування гумат калію в якості деструктора дозволяє домогтися максимально ефективного результату в сільськогосподарській галузі.

Правильна обробка ґрунту – запорука успіху!

Обробляти такою специфічною речовиною можна будь-яку стерню та інші залишки і ґрунт після збирання врожаю с/г рослин. При цьому здійснювати процес найкраще безпосередньо перед початком культивації.

Деструкція стерні забезпечує:

Після використання гумату пожнивні останки необхідно зарити в землю на глибину близько 12 см. Грамотна і швидка гуміфікація рослинних решток допомагає підготувати ґрунт для посіву та вирощування сільськогосподарських культур в подальшому. Внесення препарату починається відразу після збору врожаю кукурудзи, бобових, злакових, овочевих, сорго та інших с/г рослин.

Деструктор стерні. Рекомендації до використання

Щоб застосовувати деструктор стерні, потрібно для початку приготувати розчин, придатний для обробки: на 1 га 3-10 кг сечовини або селітри розвести в 250-300 л води. Після цього в утворену масу додається гектарна норма деструктора і добре перемішується.

Приготованим розчином необхідно рівномірно обробити землю з рослинними пожнивними останками. При цьому готувати його потрібно безпосередньо перед початком обробки.

Безкоштовна консультація / Замовлення
095-523-81-99 /  067 302 20 05

залиште повідомлення і ми з вами звяжемось:

Форма замовлення

Ви замовили:
На площу:
Необхідно:
У тарі по:
Загальна вартість:

Ваше ім'я:
Телефон:
Email:
Адреса доставки:
Спосіб доставки:

Форма замовлення

Ваше ім'я:
Телефон:
Email:
Адреса доставки:
Спосіб доставки:

Гумат калію:
Кiлькiсть лiтрiв:
Вибiр тари:

Замовити