Чому обов’язково варто застосовувати гумат калію з мінеральними добривами

Щоб підвищити врожайність, аграрії довгий час застосовували у своїй роботі мінеральні добрива. Дійсно спочатку були хороші результати обробки, але потім спостерігалося порушення балансу ґрунтових мікроорганізмів, а також почав зменшуватись вміст органічних речовин в обробленому ґрунті. У підсумку це стало причиною екологічної катастрофи.

Якість і кількість врожаю різко погіршився, в плодах збільшився вміст сульфатів, нітратів, фосфатів, нітритів і навіть важких металів. При цьому ґрунт не міг утримувати достатню кількість вологи і розчини мінеральних солей. Фахівці в результаті просто не могли запропонувати споживачеві екологічно чистий продукт. Оптимальним вирішенням такої проблеми є використання гумат калію. Компанія «Агротайм» пропонує придбати комплексне органічне добриво за досить вигідними цінами!

Як підвищити врожайність?

Якщо використовувати гумат калію в поєднанні з мінеральним добривом КАС 32, то можна поліпшити показники врожайності до 50%. Гуміновий препарат включає в себе різні речовини: амінокислоти, вуглеводи, вітаміни, фульвокислоти і т. д. За допомогою таких елементів можна отримати безпечні та якісні плоди.

Гумат калію сприяє поліпшенню структури ґрунту, оздоровлює його, насичуючи гуміновими поживними речовинами. Препарат допомагає відновити природну родючість угідь, а це так важливо.

Також перевагами такого добрива є:

 • Активізація мікроорганізмів;
 • Повноцінний розвиток і зростання с / г культур;
 • Формування структури ґрунту;
 • Збереження вологи;
 • Живлення рослин необхідними елементами.

При цьому така речовина допомагає сорбувати шкідливі речовини (радіонукліди та важкі метали).

Де купити?

Гумат калію у поєднанні з мінеральними добривами дає ефективний результат. Компанія «Агротайм» пропонує оформити замовлення на сайті прямо зараз. При цьому ми доставимо товар в будь-яке місто країни в найкоротші терміни. На замовлення оптом можливі приємні знижки.

Ми допоможемо вам максимально зменшити застосування мінеральних добрив, надавши якісний гумат калію.

Форма замовлення

  Ви замовили:

  На площу:

  Необхідно:

  У тарі по:

  Загальна вартість:

  Ваше ім'я:

  Телефон:

  Email:

  Адреса доставки:

  Спосіб доставки:

  Форма замовлення

   Ваше ім'я:

   Телефон:

   Email:

   Адреса доставки:

   Спосіб доставки:

   Гумат калію:

   Кiлькiсть лiтрiв:

   Вибiр тари:

   Форма замовлення

    Ваше ім'я:

    Телефон:

    Email:

    Адреса доставки:

    Ваше замовлення:

    Кількість літрів:

    Доставка: