Чому обов’язково варто застосовувати гумат калію з мінеральними добривами

Щоб підвищити врожайність, аграрії довгий час застосовували у своїй роботі мінеральні добрива. Дійсно спочатку були хороші результати обробки, але потім спостерігалося порушення балансу ґрунтових мікроорганізмів, а також почав зменшуватись вміст органічних речовин в обробленому ґрунті. У підсумку це стало причиною екологічної катастрофи.

Якість і кількість врожаю різко погіршився, в плодах збільшився вміст сульфатів, нітратів, фосфатів, нітритів і навіть важких металів. При цьому ґрунт не міг утримувати достатню кількість вологи і розчини мінеральних солей. Фахівці в результаті просто не могли запропонувати споживачеві екологічно чистий продукт. Оптимальним вирішенням такої проблеми є використання гумат калію. Компанія «Агротайм» пропонує придбати комплексне органічне добриво за досить вигідними цінами!

Як підвищити врожайність?

Якщо використовувати гумат калію в поєднанні з мінеральним добривом КАС 32, то можна поліпшити показники врожайності до 50%. Гуміновий препарат включає в себе різні речовини: амінокислоти, вуглеводи, вітаміни, фульвокислоти і т. д. За допомогою таких елементів можна отримати безпечні та якісні плоди.

Гумат калію сприяє поліпшенню структури ґрунту, оздоровлює його, насичуючи гуміновими поживними речовинами. Препарат допомагає відновити природну родючість угідь, а це так важливо.

Також перевагами такого добрива є:

  • Активізація мікроорганізмів;
  • Повноцінний розвиток і зростання с / г культур;
  • Формування структури ґрунту;
  • Збереження вологи;
  • Живлення рослин необхідними елементами.

При цьому така речовина допомагає сорбувати шкідливі речовини (радіонукліди та важкі метали).

Де купити?

Гумат калію у поєднанні з мінеральними добривами дає ефективний результат. Компанія «Агротайм» пропонує оформити замовлення на сайті прямо зараз. При цьому ми доставимо товар в будь-яке місто країни в найкоротші терміни. На замовлення оптом можливі приємні знижки.

Ми допоможемо вам максимально зменшити застосування мінеральних добрив, надавши якісний гумат калію.

Форма заказа

Ви замовили:
На площу:
Необхідно:
У тарі по:
Загальна вартість:

Ваше ім'я:
Телефон:
Email:
Адреса доставки:
Спосіб доставки:

Форма заказа

Ваше ім'я:
Телефон:
Email:
Адреса доставки:
Спосіб доставки:

Гумат калію:
Кiлькiсть лiтрiв:
Вибiр тари:

Форма заказа

Ваше ім'я:
Телефон:
Email:
Адреса доставки:
Ваше замовлення:
Кількість літрів:
Доставка: