Чи варто використовувати хелатні мікродобрива?

Всі фахівці агропромисловості з часом приходять до того, що потрібно впроваджувати в свою діяльність сучасні технології, які будуть економічно вигідними. Тому багато хто віддає перевагу хелатним мікродобривам, які допоможуть максимально збільшити врожайність і якість стиглого продукту.

Таке добриво складається з різних корисних для рослин елементів: марганець, мідь, цинк, бор, залізо та ін. Основною особливістю є те, що вони знаходяться в зовсім невеликих кількостях, але не можуть бути замінені іншими компонентами.

Що таке хелатні добрива?

Хелатами називають синтетичні і натуральні сполуки, за допомогою яких мікроелементи поступають в рослини. Як показує практика, використання таких внутрішньокомплексних речовин вважається досить ефективним і вигідним методом.

Перевагами мікродобрив такого типу є:

 • Підвищення стійкості с / г культур до різних вірусів, хвороб і грибків;
 • Висока врожайність з високоякісною продукцією;
 • Забезпечення повноцінного розвитку і зростання;
 • Зростання кореневої системи;
 • Надходження основних елементів живлення і т. д.

Хелати використовують в якості позакореневого та кореневого підживлення, а також з їх допомогою обробляють насіння перед посівом і замочують коріння живців. Щоб препарат максимально засвоївся, його застосовують в період позакореневого підживлення через листочки рослини.

Необхідність позакореневого підживлення

Обробка позакореневим способом може знадобитися в наступних випадках:

 • При порушеннях функціонування кореневої системи;
 • У стресових ситуаціях;
 • При зниженій доступності живлення в ґрунті;
 • При необхідності швидкого забезпечення елементами живлення с / г культури.

При використанні даних мікроелементів важливо враховувати форму, в якій вони знаходяться. Слід врахувати, що хелатна форма вважається найвигіднішою з усіх. Удобрити хелатним мікродобривом можна сою, кукурудзу, соняшник та інші сільськогосподарські рослини.

Придбати такий препарат можна, звернувшись до нас! Компанія «Агротайм» пропонує тільки якісну продукцію. При цьому оптовим замовникам надаються хороші знижки та безкоштовна доставка по Україні. Наші фахівці при необхідності проконсультують споживача, детально розповівши, як правильно вносити кожен вид добрива. І пам’ятайте, що збалансоване і правильне харчування рослин необхідними мікроелементами допоможе їм реалізувати свій генетичний потенціал. У результаті ви зможете отримати якісний і високий продукт з кожного гектара.

Якщо вам потрібні консультації і будь-яка інформація про внесенні добрив, звертайтеся до наших спеціалістів Компанії Агротайм за контактними телефонами. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання і порадимо, як підвищити врожай вашої продукції , Агротайм рада вас почути.

Форма замовлення

  Ви замовили:

  На площу:

  Необхідно:

  У тарі по:

  Загальна вартість:

  Ваше ім'я:

  Телефон:

  Email:

  Адреса доставки:

  Спосіб доставки:

  Форма замовлення

   Ваше ім'я:

   Телефон:

   Email:

   Адреса доставки:

   Спосіб доставки:

   Гумат калію:

   Кiлькiсть лiтрiв:

   Вибiр тари:

   Форма замовлення

    Ваше ім'я:

    Телефон:

    Email:

    Адреса доставки:

    Ваше замовлення:

    Кількість літрів:

    Доставка: