Warning: Use of undefined constant g_rashod - assumed 'g_rashod' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/agroti00/agrotime.in.ua/www/wp-content/themes/arcade-basic/page-templates/page-cat-tovar.php on line 24
0.5

Авіахімроботи

Авіахімроботи

Компанія «Агротайм» пропонує послуги з виконання авіаційно-хімічних робіт в найкоротші терміни. У своїй роботі фахівці використовують сучасні безпілотники, дельтаплани, бекаси, літаки Ан-2 і вертольоти Мі-2.

Ми допоможемо розсіяти сипучі мінеральні добрива по таломерзлому ґрунті, боротися з різними бур’янами, хворобами та шкідниками рослин, внести рідкі комплексні добрива і т. д. Також ми надаємо послуги склеювання ріпаку, десикації і авіаційне розселення трихограми.

Використання дронів під час розселення ентомофагів

Даний спосіб обійдеться дешевше хімічної обробки, тому він такий затребуваний на сьогоднішній день. До переваг даного методу відносяться:

Безпека авіахімробіт

Безпека

Екологічність хімічної обробки

Екологічність

Ефективність авіахімробіт

Ефективність

Точність авіахімробіт

Точність

Максимальна продуктивність авіахімробіт

Максимальна продуктивність

Гнучкість хімічної обробки

Гнучкість

Повна механізація авіахімробіт

Повна механізація процесу

Специальный самолет для авиахимработ

Характеристики авіатранспорту

Спеціальний літак у вигляді літаючого крила призначається для виконання завдань за заздалегідь вказаним маршрутом. Проста конструкція і легкість в обслуговуванні дозволяє застосовувати пристрій, освоївши його за досить короткий період. При цьому літак може бути обладнаний спеціальною ємністю з дозуючою системою, за допомогою якої розселяються ентомофаги, фотопристроєм для картографії, тепловізором і т. д.

Устаткування легко розбирається для перевезення і швидко збирається перед виконанням роботи. При цьому довжина зібраного літака 1100мм, а максимальна дальність польоту – в радіусі 15 км.

Самолет для авиахимработ

Особливості послуги «Трихограмма»

Дану технологію використовують при захисті від тих шкідників, проти яких хімічні засоби не завжди допомагають, оскільки вони ведуть закритий спосіб життя. Виготовляють її за спеціальною технологією в біолабораторіях. Для цього використовуються яйця деяких видів комах, в основному – це зернова міль, доросла особина якої живиться нектаром, а личинки є паразитами.

Використання Трихограми забезпечує захист посівів під час яйцекладки різних комах-шкідників, що дозволяє підібрати оптимальний період для внесення препарату і кратність такої обробки.

Різноманітність авіаробіт в агропромисловості

Ранньою весною за допомогою авіаційного обладнання сільськогосподарські культури удобрюють азотними препаратами, що сприяє збільшенню і поліпшенню врожайності. Дану процедуру проводять за допомогою авіаційного обладнання по таломерзлому ґрунті, тому інша спецтехніка просто не зможе її виконати.

Також використовувати спеціальний літак можна для боротьби з різними бур’янами. При цьому дози застосовуваного препарату залежать від виду небажаної рослинності, ступеня засміченості, пори року і т. д.

У деяких випадках просто не обійтися без десикантів, які забезпечують швидке дозрівання і своєчасний збір урожаю багатьох рослин (люпин, соняшник та ін.). Процес десикації являє собою обприскування крупнокрапельним способом в ясну погоду увечері або вранці при невеликій швидкості вітру.

Щоб озимина не вилягала, її обробляють в певний період спеціальним засобом, який до того ж убезпечить посіви від посух і різних несприятливих умов.

У різні періоди розвитку рослини обприскують з метою захисту від шкідників і різних захворювань. Саме використання авіаційної спецтехніки дозволяє швидко, точно і дозовано обробити певну територію. Сільськогосподарські культури обробляють інсектицидами, гербіцидами, регуляторами росту, мінеральними добривами та ін. При цьому використовувати можна розчин або ж суспензію.

Техніка обладнана обприскувачем з певною системою дозування, а висота польоту в певній мірі залежить від виду роботи.

Якщо ви хочете отримати детальну консультацію або
замовити певну продукцію, звертайтеся за телефонами:

  (097) 038-80-55

  (050) 917-71-50

Або залишайте заявку, заповнивши форму нижче.

  Форма замовлення

   Ви замовили:

   На площу:

   Необхідно:

   У тарі по:

   Загальна вартість:

   Ваше ім'я:

   Телефон:

   Email:

   Адреса доставки:

   Спосіб доставки:

   Форма замовлення

    Ваше ім'я:

    Телефон:

    Email:

    Адреса доставки:

    Спосіб доставки:

    Гумат калію:

    Кiлькiсть лiтрiв:

    Вибiр тари:

    Форма замовлення

     Ваше ім'я:

     Телефон:

     Email:

     Адреса доставки:

     Ваше замовлення:

     Кількість літрів:

     Доставка: